תשלום על פרסום מודעה ב"שותף לעסקים"

שותפבלוג  (30.8.11)


שותפים יקרים שלום!

מיום כתיבת בלוג זה, כל מודעה אשר תתפרסם בקטגוריית "שותף לעסקים" תחוייב בתשלום.

חשוב לנו לכתוב את הבלוג הזה על מנת להבהיר את מהות התשלום ואת הסיבות מדוע החלטנו כי הגיע הזמן לשלם על שירות שניתן עד עכשיו בחינם.

 

נכון לרגע זה, בקטגוריית "שותף לעסקים" קיימות 1342 מודעות של גולשים אשר מחפשים שותף לעסק קיים, שותף לרעיון או למיזם, גולשים אשר מעוניינים להשקיע בעסק או ברעיון, גולשים אשר מחפשים להכנס לרשת כזכיינים ועוד ועוד ועוד...

צוות האתר חיי את האתר ואת המודעות יום יום. אנחנו מכירים את כל המודעות בכל הקטגוריות, קוראים את כולן בטרם הן עולות לאתר ומוודאים כי הן רלוונטיות למהות האתר (חיפוש שותפים) ואינן חורגות לתחומים שונים כמו חיפוש עובדים, הכרויות ונישות נוספות אליהן אין לנו עניין להיכנס.

כבר לאחר 3 חודשים מהיום שעלה האתר לאוויר (לפני כשנה ושבעה חודשים), ביססנו את מעמדנו כאתר המוביל והמשמעותי ביותר ברשת האינטרנט הישראלית למציאת שותפים עסקיים.

באמצעות האתר נוצרו עד היום מעל 10,000 (!!!) קשרים בין גולשים ומתוך כך נוצרו עשרות שותפויות אמיתיות.

לאחר תקופה של שנה ושבעה חודשים קיבלנו החלטה לחייב את הגולשים אשר מעוניינים לפרסם מודעה בקטגוריית "שותף לעסקים" בסכום חד פעמי של 49.90 ש"ח (או 69.90 ש"ח למודעה מקודמת ומודגשת).

ההחלטה התקבלה לאחר שהגענו למסקנה כי זה הדבר הנכון ביותר לאתר ולגולשיו.

 

המטרה אשר ברצוננו להשיג עם הפעלת החיוב היא סינון של גולשים לא איכותיים.

אנו מקווים כי גולש אשר איננו רציני בכוונותיו להקים עסק, להשקיע בעסק או לצרף שותף לא ישלם את הסכום ההוגן של 49.90 ש"ח.

מצב זה יביא אמנם בימים הראשונים לירידה בכמות המודעות המתפרסמות בקטגוריית "שותף לעסקים" אך יביא באופן מיידי לעלייה באיכותן של המודעות.

לא תמצאו יותר מודעות של גולשים אשר מנסים את מזלם ולא תראו יותר גולשים אשר מפרסמים ברצף מספר מודעות לעסקים שונים.

תהיו בטוחים כי מודעה שתקראו ב"שותף לעסקים" היא מודעה אשר העומד מאחוריה מתכוון למה שהוא כותב ושהוא אכן מוכן להכניס שותף לעסק (אתם מוזמנים לקרוא את השותפבלוג הראשון שלנו ולהבין מדוע צריך להיות מוכנים מנטלית להכנסת שותף לעסק).

האם לא נראה לכם הגיוני לשלם סכום נמוך ובתמורה לקבל השקעה של עשרות/מאות אלפי שקלים? בתמורה לקבל שותף איכותי בעל ניסיון לעסק שלכם? בתמורה לקבל חשיפה לעשרות אלפי גולשים אשר לא תוכלו להגיע אליהם באמצעות אף אתר אחר?

 

אנו מודים לכם על זמנכם ובטוחים כי התשלום על פרסום מודעה ב"שותף לעסקים" יוכיח את עצמו כיעיל ויביא לתוצאות טובות יותר לכל הצדדים.

 

נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

 

מערכת אתר "שותף"

 

 

 

 

Share |
אודות | תנאי שימוש | הצהרת פרטיות | תוכנית שותפים |   כל הזכויות שמורות © Shutaf.com  
עיצוב אתרים, הקמת אתרים, בניית אתרים, מסחר אלקטרוני, סליקה, סליקת כרטיסי אשראי
 
;