שותפבלוג לסיכום שנת 2011

«
 1 
»

1.1.2012

 

שנת 2011 הייתה שנה נהדרת לאתר שותף!
בשנה זו התפתחנו מבחינה טכנולוגית, גדלנו במאות אחוזים מבחינת כמות המודעות והמשתמשים הרשומים, גולשינו מצאו יותר שותפים ולמעשה כל פרמטר שניתן למדידה השתפר בעשרות מונים.
בשותפבלוג זה נציג לכם מבחר של המודעות המקוריות ביותר, המוזרות ביותר והמעניינות ביותר.
בהחלט אפשר ללמוד הרבה על הישראלי המצוי משיטוט באתר :)


1) שנת 2011 הייתה שנה של מאבקים חברתיים ודרישה לצדק ושיוויון.
מודעתו של רועי אשר התפרסמה בקטגוריית "שותף למאבק" ריגשה אותנו:
"מדובר בתנועה שעדיין לא הוקמה. בתחילה יכהנו בה שני חברי וועד שיחליטו על ניתוב משאבים (תרומות) ולאחר מכן הצוות יורחב. התפקיד כולל החלטות אסטרטגיות על ניתוב משאבים בפגישה חודשית בת שעתיים בתשלום של כ- 550 ש"ח (המקסימום המותר לפי החוק). יש צורך לקחת חלק ברישום התנועה (התנועה תהיה למעשה עמותה רשומה) ובחיתום על הוצאות כספיות (תרומות). אלו הן המטרות בינתיים: פניות משפטיות כנגד חקיקה אנטי דמוקרטית בליווי עורכי דין בכירים פניות משפטיות כנגד יוזמי החקיקה הסברה פנימית - קמפיינים באינטרנט, בכנסים ובשלטי חוצות. הסברה חיצונית איתור מנהיגים פוליטיים חדשים שיהוו אלטרנטיבה פוליטית. דחיפה ותמיכה של אותם מנהיגים פוליטיים חדשים. פעילות שוטפת ללא קשר לאירוע כזה או אחר. במידה ומעניין עד כה תוכלו ליצור קשר במייל. רועי"

2) מודעתה של גלי פרח התפרסמה אומנם ממש בסוף השנה, אבל הפתיעה אותנו במקוריות וביצירתיות שלה – אפילו אצלנו במערכת לא חשבו על שותפות שכזו:
"שלום, אני מכפר-סבא, ומחפשת שותף לטיפוח ועבודה קלה בגינת הבית, בתמורה אני מציעה עזרה דומה, או ארוחת בוקר ישראלית בגינה, או את שניהם"

3) מודעה יחידה במינה! האם אייל מחפש שותפים להשתלט על העולם?
"שלום לכולם, שמי אייל, סטודנט לביולוגיה לתואר שני , ובשעות הערב, עם סיום המחקר, אני עושה ניסויים מעניינים במעבדה, בין היתר מייצר תמציות ריח מצמחי ארץ ישראל, ייצור סבונים אקולוגיים וטבעים,הפקת ביודיזל משמני בישול , הפקת גז בתהליכי תסיסה ועוד .... אם נשמע - מוזמנים לכתוב"

4) המודעה הפרקטית ביותר (תודה ללילך):
"מעונינת לפגוש איש/ה דוברי ספרדית או צרפתית בתמורה ללימוד אנגלית או עיברית .מדובר על לימודי דיבור בלבד (לפחות זה מה שאני מחפשת...)עדיף תושבת רמת גן ,בשעות הבוקר המאוחרות בלבד"

5) המודעה הכיפית ביותר! (תודה לסילביו):
"אני בעל סירת מפרש 7 מטר מעונין בשותף להפלגות לאורך החוף באמצע השבוע. הסירה עוגנת במרינה הרצליה. מחפש אדם מעל גיל 50 שישתתף בהוצאות החודשיות כ300 שקל כ"א"

6) אמנם מעלה חיוך על הפנים אך ללא ספק – המודעה המוזרה ביותר! (מודים לך ישראל על היצירתיות):
"שותף לריקודי חתונות של דתיים באולמות לשמח חתנים!
אני בחור צעיר נחמד ,דתי ,שאוהב להוציא מרץ והדרך הכי טובה בשבילי להוציא מרץ זה לרקוד והמקום שהכי כיף לרקוד זה בחתונות אני מחפש שותף צעיר דתי כמוני שאוהב הרפתקאות וריקודים ויצטרף אלי. אני נמצא באיזור ב"ב"

 

מצאתם מודעה שריגשה אתכם? שגנבה לכם את תשומת הלב?

נשמח לשמוע!

Share |
אודות | תנאי שימוש | הצהרת פרטיות | תוכנית שותפים |   כל הזכויות שמורות © Shutaf.com  
עיצוב אתרים, הקמת אתרים, בניית אתרים, מסחר אלקטרוני, סליקה, סליקת כרטיסי אשראי
 
;